TVX T90/55R ve TVX T90/70R; Geniş Alanların Temizliğinde Etkili Çözüm

TVX T90/55R ve TVX T90/70R; Geniş Alanların Temizliğinde Etkili Çözüm

Manuel olarak dizayn edilmiş yapısı ve yapısı ile geçiş aralarının sınırlı olduğu geniş alanların temizliğinde tek disk ile çalışan TVX T90/55R ve çift disk ile çalışan TVX T90/70R binilebilir zemin temizleme makinaları herhangi geleneksel bir binicisiz zemin temizleme otomatına göre mükemmel bir alternatif olarak durmaktadır. TVX 90/55 R saatte 2800 m2ye kadar T90/55 R ise saatte 3500 m2 kadar olan alanların temizliğinde ki bu gruba market zincirleri, alışveriş merkezleri, lojistik merkezleri, sert zemin kaplı işyerleri, okullar, sağlık merkezleri, havalimanları gibi alanlarda düşünülebilir.

Yürüyüş motorlu olarak dizayn edilmiş binicili yer yıkama makineleri olarak İtalyan Amer marka yürüyüş motoru kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak akü şarj cihazlı versiyonu istek üzerine sunulabilmektedir. Zemin temizleme makineleri kaliteli temizliğin yanı sıra zaman ve insan kaynağında % 70’lere varan oranda tasarruf sağlanmasına imkan sağlamaktadır. 

TVX binilebilir zemin yıkama makineleri, kompakt dizaynı ve üzerindeki detaylı mühendislik çalışmaları sayesinde geniş alanlarda, önemli bir hareket ve yüksek düzeyli temizlik kolaylığı sağlamakta ve arkadan itmeli zemin temizlik makinelerine nazaran çok daha kısa sürede kalitesi yüksek bir zemin temizliği elde edilebilmektedir.  Bu durumda iyi zemin temizliği zaman ve hız bileşimi ile maliyette önemli avantaj sağlamaktadır. 

zemin temizlik makinası, zemin temizlik makinesi, zemin yıkama makinası, zemin temizleme otomatı, yer yıkama makinesi, yer yıkama makinasızemin yıkama makinası

Web Tasarımı