Hakkımızda

Hakkımızda

TMT, 1996 yılında, endüstriyel temizlik makine ve ekipmanları alanında, imalat, ithalat, distribütörlük ve satış sonrası, parça ve bakım/onarım hizmetleri vermek üzere ticari hayata başlamıştır.

Halen, Almanya menşeili SEBO, İtalya menşeili TVX, WİRBEL, TPA İMPEX, SANTOEMMA ve PULEX firmalarının  distribütörlüğünü sürdürmektedir.

Firmamız 2006 yılından itibaren, imalat programında; kuru ve ıslak kuru vakumlar, soğuk ve sıcak/soğuk sulu yüksek basınçlı oto yıkama makineleri, oto kuaförlerinde kullanılan sıcak havalı kurutucular, köpüklü oto yıkama pompaları ve halı yıkama makineleri bulundurmaktadır.

TMT, imalat ve ithalata dayalı makine/ekipman distribütörlüğünün yanında, Türkiye genelinde 40’ı TSE belgeli olmak üzere, 60 kadar teknik servisle sözleşmeli ve koordineli olarak çalışılmaktadır. TMT Temizlik Türkiye genelinde satışını yaptığı tüm makinelere, imalat hatalarına karşı,  parça ve sarf malzemeleri  için 2 yıl, bakım/onarım hizmeti olarak ta 10 yıl garanti vermektedir.

Markalarımız ve Hizmetlerimiz

SEBO, TVX, AQUAMAC, Fimap, Wirbel, Santoemma, Pulex, T.P.A.Impex. Endüstriyel Temizlik Makinaları ve Ekipmanları, Fırçalı Sistem Halı ve Zemin Temizlik Makineleri, Halı/Koltuk Yıkama Makineleri, Vakumlu Süpürgeler, Profesyonel Temizlik, Zemin Temizlik ve Bakım Otomatları, Basınçlı Yıkama Makineleri, Oto Kuaför Ekipmanları

Web Tasarımı