Tmt makine olarak her türlü temizlik makinası ve temizlik makinaları satışı yapıyoruz. Temizlik makinaları ihracatı yapmaktayız. Her türlü temizlik makinaları ve yedek parçalarını temin edebilirsiniz. Endüstriyel temizlik makinalarında ün yapmış sebo temizilik makinaları ve yedek parçalarınının Türkiye Distribütör'lüğünü de yapmaktayız.

TMT Pazarlama About Us

TMT, 1996 yılında, endüstriyel temizlik makine ve ekipmanları alanında, ithalat, distribütörlük ve satış sonrası, parça ve bakım/onarım hizmetleri vermek üzere  ticari hayata başlamıştır. 

      Halen, Almanya menşeili SEBO, İtalya menşeili FİMAP, WİRBEL, TPA İMPEX , SANTOEMMA ve PULEX firmalarının  distribütörlüğünü sürdürmektedir.

 

     Firmamız 2006 yılından itibaren, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki, 1500 m2 kapalı alanı olan fabrikada, bazı makinelerin imalatına başlanılmıştır. Halen devam eden imalat programında; kuru ve ıslak kuru vakumlar, soğuk ve sıcak/soğuk sulu yüksek basınçlı oto yıkama makineleri, oto kuaförlerinde kullanılan sıcak havalı kurutucular, köpüklü oto yıkama pompaları ve halı yıkama makineleri bulunmaktadır.

 

     TMT, imalat ve ithalata dayalı makine/ekipman distribütörlüğünün yanında, Türkiye genelinde, kaliteli bir satış sonrası hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti destekleyen, güçlü bir yedek parça stoku bulundurmaktadır. Teknik servis olarak, TSE- HYB TS 12859 Hizmet Yeterlilik belgesi sahibidir. Ankara ve İstanbul’da kendi yetkili servisleriyle satış sonrası hizmeti verirken, Türkiye genelinde'de 40’ı TSE belgeli olmak üzere, 60 kadar teknik servisle sözleşmeli ve koordineli olarak çalışılmaktadır.Bu maksatla, TS 10079 Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibidir. TMT Türkiye genelinde satışını yaptığı tüm makinelere, imalat hatalarına karşı,  parça ve sarf malzemeleri  için 2 yıl, bakım/onarım hizmeti olarak ta 10 yıl garanti vermektedir.

 

TMT’nin sahip olduğu kalite belgeleri şunlardır;

 

 

TS EN ISO 9001:2000

BBS TURKAK

TÜV CERT

CE

TSE-HYB TS 12859

TS 10079